Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Chcesz nabyć srebrne kolczyki? Zobacz tu

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez panie elementów. Pasują na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i mniej oficjalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak często wybierane i w jakich miejscach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych formach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, a równocześnie wytworne. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które cudownie wysmuklają szyję. Są okraszone kosztownymi klejnotami albo całkowicie proste. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich wykończenia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy dobrze pielęgnować i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby zawsze prezentowały się perfekcyjnie. Należy wycierać je codziennie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne środki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów czyszczenia, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty niezwykle podrażniają delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.