Kolczyki długie – jak je dopasować?

Więcej szczegółów o kolczykach długich.

Stylowa biżuteria znakomicie akcentuje naturalny urok każdej kobiety i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją założyć romantyczną kolację we dwoje, do pracy albo na wielkie bale. Jak dopasować długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – jak je dobrać?

Długie kolczyki współgrają z rozmaitymi rodzajami urody – mogą je nosić zarówno kobiety o delikatnych rysach twarzy, jak również te ze stanowczo uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum dwa centymetry rewelacyjnie wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, na przykład w formie pałek bądź listków. Popularne są również wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie wybija się stylizacji i bajecznie wyglądają na uszach. Dzięki odpowiedniej biżuterii cała sylwetka nabiera wrażenia lekkości i staje się wizualnie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą również mieć formę kółeczek – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie uwydatniają rysów twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, którym zależy na uzyskaniu delikatnego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na potańcówkę i ślub znajomej

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz od święta. Będą znakomitym dopełnieniem szykownej sukni, włożonej na przykład na bal sylwestrowy, ślub koleżanki czy też bal maturalny. Śliczne srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami uwydatnią błękitny kolor oczu, a złocone pałki będą wspaniale harmonizować z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące i doskonale uwypuklają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask z pewnością urzeknie każdego. Wspaniałą propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki z perłami – to znak ponadczasowej klasy.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]