Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Na www.bizutik.pl uzyskasz więcej informacji o kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa zarówno użyty do ich produkcji kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale także typ zapięcia. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje zapięć – między innymi wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo istotna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na specjalne okazje i te, które śmiało możemy nosić na spotkania ze znajomymi.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich strojach – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty oraz minimalistyczny projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do codziennych kreacji. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie równie korzystnie, co prawdziwe, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które naprawdę łatwo łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego niebanalną główką.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]