Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Więcej informacji o pracy jubilera Kraków

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo chętnie korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomal wszystko, wciąż wiele artykułów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotego pierścionka, łańcuszka czy broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy bądź obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Następnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej pomocy jubilera. Zaprezentuje on popularne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, chrztu czy urodzin.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą inne usługi. Główną z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce datę, podziękowania, gratulacje czy też inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym upominkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na broszkę lub wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy uszkodzoną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]