Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Biżuteria srebrna sklep. Uzyskaj więcej informacji na www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i mimo pojawienia się różnych innowacyjnych wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także umożliwia oddanie swojego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie chętnie zakładają panie i panowie, dzieci i dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, że jej używanie daje szansę ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie możemy zapomnieć też o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją zarysować albo zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką tkaniną – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]