Wisiorki

Jeśli chcesz kupić wisiorki ze srebra, odwiedź ten adres

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety komfort nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić także na grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, kwadratu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]