Wyjątkowe kolczyki z koralem

Zamów kolczyki z koralem.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. W przeszłości, korale zawieszało się nad kołyskami noworodków w celu ochrony przed demonami. Używane były do leczenia chorób gardła oraz do tamowania krwotoków. Według wielu ludzi, koral zmniejsza lęki i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Jest także pomocny w zdobywaniu zdolności negocjacyjnych. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i ciemnoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Taki typ biżuterii można zakładać na co dzień, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Idealnie pasują do ludowych stylizacji.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]