Bartłomiej Sitarski – architekt

Szukasz profesjonalnej porady architekta Kraków? Zajrzyj na barteksitarski.pl/o-pracowni.html.

Od decyzji podjętych w pierwszej fazie wznoszenia lokum zależy to, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu musimy dobrze przemyśleć każdy aspekt i, jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić każdy z pokojów i pomoże przystosować budynek do naszych oczekiwań. Z jakich powodów powinniśmy skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Jak wybrać materiały? Pomoże architekt

Przyszli posiadacze własnego lokum mają niekiedy problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich obiekt ma zostać wzniesiony. A ten wybór okazuje się bardzo ważny, bo mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Dlatego warto wcześniej skonsultować to z architektem i zyskać pewność, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom na starą modłę lub też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z tymi trudnościami doradzi właśnie architekt. Może polecić któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając naszych uwag.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie przemyślmy nasze oczekiwania. Należy też na tym etapie wiedzieć, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam odpowiednie technologie – i przygotować najważniejsze dokumenty posesji.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]