Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są stosowane? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej zastosowanie

Pośród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy typ stosowany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego można zalać strop betonem i właściwe jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w wielu sytuacjach. Standardowo w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną trwałością, są także łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także elementy produkowane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami, przemyślaną konstrukcją oraz znakomitą jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w niekorzystnych warunkach. W dzisiejszych czasach dużo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Dzięki wynajęciu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

Siedziba firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]