Działanie wzmacniacza kanałowego

Wzmacniacz kanałowy kupisz na www.telmor.pl.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie, dzięki któremu możemy odbierać kanały cyfrowe i analogowe. Jak możemy się domyślić z nazwy kluczową rolą jaką spełnia jest zwiększanie mocy sygnału. Przekonajmy się jak funkcjonuje wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – urządzenie do odbioru sygnału telewizji naziemnej

U dystrybutorów uzyskamy ogromną ilość mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do zwykłych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Zakładane są w rejonach, na których zupełnie nie ma sygnału. Wzmacniają sygnał na przykład w miejscowościach górskich, tunelach, a także w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają także na zdalne rozsyłanie sygnałów telewizyjnych. Ich obudowa powoduje, że mogą być stosowane na zewnątrz nieruchomości – sprawdzają się w trudnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – kompatybilny z antenami DIGIT-3DT

Najczęściej stosowany wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w 4 odrębne wejścia – na przykład UHF lub UHF + LTE. Urządzenia mogą być wyposażone w technologię niwelującą awarie wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. Zależnie od modelu posiada także 3-4 dedykowane filtry kanałowe – kompatybilne z kanałami k.20-k.69. Dostępne na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami z zaimplementowanym przedwzmacniaczem. Urządzenia te posiadają niezależne zasilanie i kontrolki sygnalizacyjne.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]