Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Tu znajdziesz więcej szczegółów o ofercie dystrybutora silników elektrycznych.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz szerokie stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni planetarnych i falowych oraz silników DC produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]