Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są kluczową przesłanką, przez którą na witrynę online może zostać założony ban od Google. Czy jest szansa na uchronienie się od tych nieprzyjemnych sankcji?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie ogromnej ilości fraz kierujących odbiorców na naszą witrynę w sieci. Manipulują one pozycją witryny w przeglądarce i tym samym przekraczają zasady uczciwego SEO ustalone przez koncern Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące występują w formie artykułów sponsorowanych przesyconych wieloma frazami. Szerzy się też proces sprzedaży linków, co jest zakazane. Gdy nieuczciwe metody zostaną ujawnione, witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, co łączy się z gwałtownym obniżeniem jej lokalizacji w przeglądarce, nawet o 30 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Nie zapominajmy, że gdy na witrynę zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo walczyć o przywrócenie dobrej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest niestety bardzo długotrwały i nie zapewnia pełnego powodzenia. Zgłośmy się do doświadczonej firmy SEO, jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Fachowcy momentalnie zdiagnozują rzeczywistą przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie renomowanym firmom.