Google Partner – certyfikowane agencje AdWords

Google Partner - zapoznaj się z pełną ofertą

Google AdWords jest wymieniany wśród najskuteczniejszych metod umożliwiających promocję w sieci. Polega na wyświetleniu internautom płatnych linków o zawartości dostosowanej do konkretnego wyszukiwania i może zwiększyć zyski nawet o ponad połowę, jeśli strategia AdWords zostanie właściwie zorganizowana. Wbrew temu, co sądzi wielu z nas, opracowanie skutecznej kampanii AdWords to rzecz dla sprawdzonych profesjonalistów i bez odpowiednich umiejętności jest prawie niemożliwe. Warto więc powierzyć to zaufanej agencji SEO. Jak ją znaleźć? Nie jest to problemem – wystarczy tylko sprawdzić, czy dana firma zdobyła certyfikat Google Partner.

Na czym opiera się system Google Partner?

Google Partner to program, jaki internetowy gigant opracował, chcąc zapewnić klientom korzystającym z AdWords profesjonalną obsługę. Polega on na udzielaniu agencjom SEO specjalnych porad, z którymi mogą one opracować bardziej efektywne strategie dla swoich kontrahentów. Aby agencja uzyskała certyfikat Google Partner, jej pracownicy muszą posiadać certyfikaty Google AdWords, a ona sama powinna wykazać sprawność w zarządzaniu funduszami strategii. Google przyznaje certyfikat Google Partner agencji SEO dopiero po dokładnym jej sprawdzeniu. Co więc znaczy on dla klientów?

Firmy SEO z tytułem Google Partner

Tytuł Google Partner świadczy o tym, iż pracownicy wybranej agencji posiadają umiejętności, które pozwalają na dobór najlepszych taktyk w trakcie zarządzania kampanią. Poprzez Google Partner otrzymujemy również pewność, iż firma, którą wybierzemy, ma dostęp do wszystkich nowinek oferowanych przez sieciowy koncern, a jej specjaliści uczestniczą we wszystkich szkoleniach prowadzonych przez Google, a także mają możliwość skorzystania z jego pomocy technicznej.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]