Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Skieruj się w to miejsce jeśli potrzebujesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków.

Popularność internetu oraz łatwość użycia go w celu znalezienia potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie oznacza, iż nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, działających tylko na określonym obszarze albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie czy też w Białymstoku, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów korzystają na ogół z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę danego miasta, np. “sklep z elektroniką kraków”, “restauracja włoska kraków” lub “hydraulik kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na zaprezentowanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron www oraz pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. Przez te lata na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków, jak również uzupełnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]