Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Więcej na temat Google Moja Firma na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zadbaj o konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do następnych lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Dlaczego opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny lub restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]