Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

Tutaj odnajdziesz szczegółowe wiadomości na temat wnętrz firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości.

Wnętrza 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które zamierzają np. wynająć. Dla wielu osób sposobność obejrzenia danego pomieszczenia przed zawarciem umowy jest niesłychanie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my możemy go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się dużą popularnością. Polega on na tym, iż oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu bądź biura firmy, możemy przerzucić się jednym kliknięciem do dowolnego lokalu, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość również przechodzić do kolejnych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Dlaczego opłaca się opublikować wnętrza 3D?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować klientom konkretny budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania pracowni, hostelu albo restauracji, jak również po prostu zademonstrować znacznemu gronu zainteresowanych wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, jeśli sprzedajemy dom, by potencjalni klienci mieli możliwość dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z kilku przyczyna. Główny z nich to opcja umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie internetowej bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej przekonać klienta, aby skorzystał z naszej oferty . Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to także bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — wystarczy powierzyć jego przygotowanie doświadczonemu fotografowi.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]