Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

W tym miejscu możesz uzyskać poradę rekomendowanego fotografa Google

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie należy zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania fotografii, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. By zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest specjalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]