Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - tu przeczytasz o pełnej ofercie

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ dużo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]