Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Jeśli interesuje Cię dobra oferta kursu modelowania 3D, skieruj się na domin-krakow.pl.

Świat grafiki bez ustanku się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz wykonywania swoich prac tylko w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje już dużych wydatków – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w niewielkich grupach

Obsługę każdego oprogramowania można opanować we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten trwa wtedy dłużej i często bywa dość męczący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza tym, którzy niedawno poznali Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie szybsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale należy dopracowac oraz sugerując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, żeby przebiegał on w niewielkich grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i poważaną głównie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form wyrażania siebie.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]