Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Zainteresowany digital painting kurs? Skieruj się tu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]