Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Aktualna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków znajduje się w tym miejscu.

Dzieci kochają asystować nam w kuchni – przystrajać wypieki czy wybierać i podawać składniki. Chcesz rozwinąć zapał kulinarny Twojego malucha? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy niezależności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zdobywają pożyteczne umiejętności, ale też rozwijają swoją kreatywność i uczą się samodzielności. A przy tym doskonale się bawią. Ćwiczenie smacznych przepisów, wybieranie i mieszanie składników i łączenie niecodziennych smaków – to wszystko sprawia, iż maluchy ochoczo gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają także reguły, jakie trzeba stosować w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach biorą udział również rodzice, jest to tym samym znakomita okazja do spędzenia wspólnie popołudnia z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem poczęstować się tym, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla przekornych maluchów

Warsztaty organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny zegarowe. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują danie główne i deser. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – przyrządzić apetyczny makaron na słodko lub słono, ewentualnie podjąć próbę upieczenia przystrojonej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W czasie kursu grupa przygotowuje także pyszną deser – mus z lodami oraz kruchym ciastem. Nauka poprzez udział w zabawie to wspaniała metoda na wykorzystanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych posiłków niesie pociechom sporo satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszne dziecko będzie z pasją przykładać się do przystrajania tortu bądź pieczenia smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]