Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę Kurs rysunku w Krakowie w rozsądnej cenie.

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Na tego typu kursy zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Świetnym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]