Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie wypraw górskich? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na www.exploruj.pl.

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni bezpieczne i solidnie opracowane eskapady w towarzystwie doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynny wypoczynek i zdobyły już pewne doświadczenie w podobnych wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem realizację pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali specyfikę górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]