Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radcy prawnego

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania, jak i zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozwojem spółki, respektowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym rozwiązaniem umowy o pracę lub chociażby nadgodzin. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy związane są ze znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.