Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Znajdź słoje z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]