Bagażniki dachowe – łatwy montaż i duża pojemność

Jeśli chcesz nabyć bagażniki dachowe, powinieneś odwiedzić tę stronę

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria sportowe, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Siedziba firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]