Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Jeśli chcesz kupić baniak do wina, powinieneś odwiedzić ten adres

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół balon do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]