Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Dla kogo namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Charakterystyka namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi charakteryzują się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również kilka kolorów maskownic.