Części do Renault – gdzie je kupić?

Dowiedz się, gdzie zamówić części Renault

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]