Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Znajdź drukarkę 3D na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie i instrumenty. Oszacowano, iż wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny aż o 90 procent. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości drukarek 3D i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną konstrukcją i łatwą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można szybko wydrukować tożsame makiety, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny i dokładny, a w toku procesu wydruku nie występują wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]