Dwuskrzydłowe, ocieplane i na wymiar – drzwi zewnętrzne drewniane

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz drzwi drewniane

Drzwi wejściowe pełnią wiele zadań – zabezpieczają przed wtargnięciem osób niepowołanych, separują od hałasu docierającego z ulicy oraz ochraniają dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Z jakiego powodu opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane zewnętrzne nie ulegają odkształceniu

Kupno drzwi zewnętrznych to jeden z najważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne od lat cieszą się ogromnym uznaniem, ze względu na swoją wytrzymałość oraz parametry techniczne. Ekologiczny surowiec rewelacyjnie się prezentuje i można go wykończyć na różne sposoby. Odpowiednio wykonane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż rachunki za ogrzewanie są dużo niższe, a mimo tego w pomieszczeniach panuje komfort termiczny. Wybierając drzwi do domu warto zwrócić uwagę na modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego, dzięki swoim cechom – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i wykrzywienia, więc wspaniale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi zewnętrzne są wyposażone w najlepsze uszczelki.

W co wyposażone są dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne?

Producenci oferują też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku nieszablonowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na niebagatelny design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług producenta, który wykona nietypowy projekt na zamówienie, a przy tym da długą gwarancję na swój wyrób. W drzwi drewniane wstawia się pięknie wyglądające szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą też wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Oprócz zalet estetycznych, trzeba też podkreślić inne atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatrzone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, w związku z tym ciężko je sforsować. Zapewnia to lokatorom stosowne bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe są wyposażone także wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. W dzisiejszych czasach do wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najwyższej jakości środków impregnujących, które zabezpieczają ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]