Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

Dowiedz się więcej o chemii przemysłowej na https://verdeavis.pl

Żeby utrzymać czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – dla kogo?

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, graffiti lub wykwitów pleśni.

Chemia gospodarcza – pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie rozmaitych elementów. Znajdziemy wśród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do osłony metali przed korozją, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, a także środki chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]