Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

Jeśli chcesz kupić drzwi drewniane na wymiar, kliknij tu.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiły, iż jego fachowcy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale także wysoka ergonomia, będące wynikiem zastosowania podczas ich wykonywania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol produkuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i składaniu modułów stolarki otworowej specjalistami firmy kieruje dbałość o zachowanie kilku wartości: wysokiej jakości produktów, całkowitej wygody ich eksploatacji, absolutnego bezpieczeństwa, a także zadowolenia klienta.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się ogromną troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez to przedsiębiorstwo to znakomite rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy szukają wytrzymałych i w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższy komfort – efektywnie odgradzają od hałasu z zewnątrz i są bardzo dobrą izolację cieplną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów – wyposaża się je w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Całość dopełnia ich niestereotypowe, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem produkowane są tylko z materiałów wysokiej klasy.

Drzwi drewniane – kompleksowa obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć także na polu kontaktów z klientem. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego projektu, doskonale zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy, ale również ich rozmiaru.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]