Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój firmy zwykle wiąże się z koniecznością zwiększenia używanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku biur nie powinno to sprawić trudności, to mogą one pojawić się, kiedy konieczna będzie rozbudowa magazynów. Istnieją na szczęście skuteczne sposoby na to, by zrobić to niskim nakładem czasu i, co najważniejsze, funduszy. Kiedy warto zdecydować się na magazyny namiotowe, które mimo szybkości budowy i niskiej ceny oferują przestrzeń i funkcjonalność na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Całoroczne magazyny namiotowe

Aby móc cieszyć się z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przeznaczony do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno zimą, jak i latem, musi być on posiadać stabilną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem łączenia jej poszczególnych części. Jeszcze ważniejsze okazują się właściwości materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być odporny na niszczycielskie działanie deszczu, gradu, śniegu oraz wiatru. Przydatnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Magazyn namiotowy – wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia dobór obiektu odpowiedniego do potrzeb danej firmy. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od czterech do stu metrów, zaś szerokość wynosi od trzech do ośmiu metrów. Warto również dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można powiększyć bazę magazynową, łącząc wiele namiotów w większy obiekt za pomocą specjalnego systemu.