Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to też branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, ekologicznego albo smakowitego produktu. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, aby wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w słoje i butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Butelki i słoiki w hurcie – czy warto?

Jasne jest, iż oferty od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. piwo, żurek albo dżemy, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie więc dla niego zarówno formą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania na palety na ogół można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu też dostanie opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoje, butelki i inne elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania piwa, soków lub wina) i słoje. Transportowane są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 800, 1700, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać zakupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoiczkami hurtowo można także zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]