Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Jeśli szukasz blach na rąbek stojący, odwiedź ten adres.

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz większe uznanie, ponieważ doskonale godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentującą się i mocną blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na miejsce budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe idealnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a jednocześnie jest odporne na korozję oraz trwałe.

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem użytej technologii i odporności. Panele te są produkowane z grubej blachy i wykończone specjalną powłoką zapewniającą ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV oraz opady. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na obniżenie wydatków związanych z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost od producenta.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08