Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Szukasz pasty do rąk? Odwiedź tę stronę

Kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy rzemieślnicy – to zaledwie kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu smary, sadze, oleje, farby, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na eliminację takich zabrudzeń. Najskuteczniejsza jest w takim przypadku pasta BHP do rąk.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta do rąk odróżnia się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do mycia rąk, jak i substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, by pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu przydadzą się pasta BHP do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Jak najbardziej przyda się też w gospodarstwa domowych – okaże się bardzo pomocna w czasie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po nieduże opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]