Sklep jeździecki – wszystko dla miłośników koni

Tutaj zapoznasz się z kompletnym asortymentem sklepu jeździeckiego online

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]