Świeże produkty prosto do domu – zakupy spożywcze online

W tym miejscu poznasz kompletną ofertę delikatesów online Kraków.

Trudno jest uciec od konieczności wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrwać bez szeregu produktów, jednakże bez świeżych warzyw i owoców jest to niemożliwe. Niestety częstokroć okoliczności zawodowe bądź życiowe sprawiają, iż coś tak odprężającego jak zakupy, może stać się czynnością uciążliwą. Wtedy dużym udogodnieniem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy spożywcze przez internet to oszczędność czasu oraz wygoda

Powszechność internetu przyspieszyła w ostatnich kilku latach rozwój sprzedaży online w naszym kraju. Z uwagi na nieprzerwanie ewoluujący się rynek oraz potrzeby klientów, mnóstwo firm stosujących dotąd tylko zwykłe kanały sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku skierował się również sektor spożywczy, który zazwyczaj nieczęsto oferował zakupy z dostawą do domu kupującego. Od kilku lat z delikatesów online korzysta wiele różnych grup konsumentów. To m.in. pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie pozwala im wykonać zakupów w porach umożliwiających zakupienie w sklepie świeżych artykułów, opiekunowie małych dzieci, osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, ale też osoby w podeszłym wieku, dla których regularne wyjścia do pobliskiego sklepu są ogromnym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się też z czystej wygody – to znaczna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport albo rozrywkę.

Delikatesy online – dostawa na wybrany adres w 2 dni

Korzystając z zakupów przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do setek zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale także wędlin, ryb oraz mięs dostarczanych wyłącznie przez sprawdzonych oraz solidnych polskich producentów. Poza tym sklep ma w asortymencie smakowite, polskie pieczywo dostarczane z piekarni znanej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Sprawunki zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wskazany adres w terminie 48h, a za zamówienia powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Siedziba firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]