Szampony odbudowujące – na łamliwe włosy i zniszczone końcówki

Jeśli potrzebujesz szamponów wzmacniających, skieruj się tutaj.

Szampony wzmacniające przeznaczone są do włosów ze skłonnością do wypadania i łamania się, łatwo przesuszających się oraz wyniszczonych. Pragniesz czarować innych piękną, bujną i lśniącą fryzurą? Sprawdź środki o działaniu regeneracyjnym. W jakie składniki winny być bogate szampony wzmacniające?

Szampony odbudowujące – odzyskaj połyskujące włosy

Twoje włosy stały się suche, łamliwea może straciły blask? Odpowiednie szampony wzmacniające zregenerują nadwątlone kosmyki i spowodują, iż fryzura będzie wyglądać nienagannie. Jednakże przed zakupem jakiegoś kosmetyku warto sprawdzić, jakie komponenty wykorzystano do jego produkcji. Wzmacniające działanie ma m.in. keratyna roślinna, która odbudowuje budowę włosów i wygładza wszelakie nierówności i uszkodzenia. Szampony wzmacniające mogą również zawierać działający nawilżająco kwas hialuronowy, dzięki któremu pasma na powrót stają się sprężyste, miękkie i błyszczące. Także ceramidy dysponują silnie wzmacniającymi właściwościami – efektywnie wypełniają wszelakie niedobory w strukturze włosa.

Ekologiczne dodatki do szamponów odbudowujących

Wspaniałe efekty gwarantują też ekologiczne dodatki znajdujące się w szamponach – otręby ryżowe, białka z migdałów, jak również esencja z granatu lub żeń-szenia. Regularne stosowanie szamponów z bogatą zawartością aktywnych składników pozwala nadać włosom ich prawdziwą witalność, ustrzec się przed ich przerzedzeniem, uchować przed przedwczesnym starzeniem się czy ustrzec cebulki przez niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Warto pamiętać o cyklicznym stosowaniu takich produktów, albowiem tylko wtedy szampony wzmacniające zagwarantują najlepsze wyniki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]