Szukasz części Dacia? Dowiedz się, gdzie je zamówić!

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Dacia części.

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który kooperuje z firmą Renault od początku swojego istnienia. W naszym kraju samochody tego producenta wzbudzają olbrzymie zainteresowaniem klientów – są komfortowe, sprzedawane w przystępnych cenach, przestronne, gwarantują pasażerom bezpieczeństwo, a części Dacia można bez trudu nabyć w wielu zakładach samochodowych i sklepach stacjonarnych i online. Zgodnie z statystyk w 2018 r. najczęściej kupowanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w omawianym okresie nabyto blisko 10 tys. sztuk. Na następnej pozycji uplasowała się Dacia Sandero z ilością blisko 6,5 tys. nabytych sztuk. Kierowcy ochoczo wybierali także model Lodgy.

Oświetlenie, układ hamulcowy – te części Dacia być może wymienisz

Według opinii posiadaczy pojazdów firmy Dacia, uszkodzeniom po kilku latach ulegają moduły takie jak np. kontrola układu ABS, układ hamulcowy, oświetlenie, jak również elektronika, jakkolwiek jest to naturalne przy regularnej eksploatacji auta. Szczęśliwie często ulegające zużyciu części Dacia można nabyć w szeroko wyposażonych sklepach internetowych, w których znajdziemy zarówno akcesoria wewnętrzne pojazdów, elementy układu wydechowego, jak i karoserii. Za sprawą rozległej oferty sklepów można bardzo dobrze zadbać o każdą, nawet tak niewielką część naszego auta jak przyciski świateł czy wycieraczki.

Szukaj części zamienne Dacia online

Z jakiego powodu warto kupić części Dacia przez internet? Przede wszystkim z uwagi na obszerny wybór modułów eksploatacyjnych, a także atrakcyjne ceny. Z oferty sklepów niestacjonarnych często korzystają nie tylko zawodowi mechanicy samochodowi wyszukujący części dla klientów, ale także osoby prywatne.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]