Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

COVID-19, który opanował cały świat, całkowicie przeistoczył nasze relacje społeczne oraz życie. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek korzystania ze licznych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym ryzykiem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do apteki czy kina, gdzie zazwyczaj obracamy się w większym tłumie ludzi, musimy zawsze założyć na nos i usta ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko nam się oddycha w zwykłej maseczce z bawełny?

Wygodna mini przyłbica chroni równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są nieporęczne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z wirusem równie dobrze jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi zaletami są trwałość, wygoda i tylko kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla sportowców oraz ludzi starszych

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby starsze, mające problemy z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia oraz aktywnie uprawiające sport docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maski w trakcie pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi na pewno docenią także to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]