Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych spotkaniach. Urządzasz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot weselny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Pojemność namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort zaproszonych

Ważna jest również solidna budowa namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.