Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Planujesz urządzenie imprezy na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może również zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) oraz całoroczne. Wybór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Trwałe i nieskomplikowane w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a prosty montaż i demontaż pawilonu powodują, że poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej struktury.