Zalety rolet zaciemniających

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto zdecydować się na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest cały wachlarz, a kontrola wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa właściwość. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz podpowiedź.

Atuty rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Totalna kontrola nad ilością światła docierającego do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg podobnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Mówiąc o montażu – jest on niezwykle prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Każdy poradzi sobie z samodzielnym założeniem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele kolorów do wyboru powoduje, że produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem ozdabiającym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Warszawie, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wykonywane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Na życzenie klienta istnieje też możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowych rozmiarów.