Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Więcej informacji na https://pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Czemu opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje też bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź na telefon – ekspresowo i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]