Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]