Planujesz podróż w dużej grupie? Sprawdź ofertę przewozów międzynarodowych

Wybierasz się poza Polskę i szukasz oferty komfortowych i bezpiecznych przewozów międzynarodowych? Jeśli stawiasz na znakomitą jakość usług połączoną z interesującymi cenami, sprawdź ofertę przewoźnika poEuropie.pl!

Przewozy międzynarodowe – busem do Europy

Świadczymy przewozy międzynarodowe do państw UE – Niemiec, Holandii, Belgii, a także do Polski. Jesteśmy również w stanie zaplanować podróż do Francji, Luksemburga, Austrii, Czech czy Słowacji – pod warunkiem, iż zbierze się większa ilość pasażerów. Świadczymy usługi zarówno w obszarze transportu osób, jak i drobnych paczek – funkcjonujemy na terenie województwa dolnośląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, opolskiego, świętokrzyskiego oraz śląskiego. Podążamy za aktualnymi trendami i oferujemy naszym klientom opcję zarezerwowania biletów online – bez ruszania się z mieszkania. By kupić bilet, wystarczy wypełnić formularz widniejący na naszej stronie www. Można także dokonać rezerwacji na telefon, za pomocą SMS-a czy e-maila.

Dlaczego warto wybrać przewozy międzynarodowe?

Nasze przewozy międzynarodowe są ofertą na wysokim poziomie, bowiem dbamy o dobre samopoczucie osób z nami podróżujących. Dysponujemy flotą przestronnych busów o dużym standardzie, które zapewniają bezpieczny transport do punktu docelowego. Nasze pojazdy zaopatrzone są w klimatyzację, ogrzewanie postojowe, odtwarzacz DVD, jak również bezprzewodowy internet WiFi na obszarze Polski. Wykonujemy transport z i do portów lotniczych oraz przewozy międzynarodowe w trybie Door-to-door. Oferujemy kursy 7 dni w tygodniu, tym samym z łatwością zdołasz dopasować termin odjazdu do swoich potrzeb.