Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dotrzeć na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – dojazd bezpośrednio do hali odlotów

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy zlokalizowany w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.