Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Ciekawi Cię oferta parkingu przy lotnisku w Krakowie? Skieruj się na pandaparking.pl, żeby zdobyć więcej informacji.

Najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowitą popularność, to komfort, sposobność przybycia także w bardzo oddalone miasta świata i szybkość. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty połączone z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – leć bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, więc w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie przydatne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty zespołu

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]